SIKÇA SORULAN SORULAR

İlan bilgileri nasıl derlenmektedir?

2.elveri.com kullanıcıları ve gönüllüleri tarafından her gün yüzbinlerce ilan gezilmektedir ve listelenen ilanlar geçici olarak altyapımızda tutulmaktadır. Yani sizden gelen veriler size sunulmakdatır.

İlanlarda yapılan değişikliklere nasıl erişim sağlayabilirim?

Chrome eklentimizi bilgisayarınızda tarayıcınıza ekleyerek site üzerinde gezinirseniz ilanların yanına "İlan Geçmişini Getir" butonu eklenecektir. Bu butona tıklayara açılan pencerede değişiklikleri görebilirsiniz.

Bilgisayar kullanmıyorum,
mobil olarak erişim sağlayabilir miyim?

Mobil kullanıcılarımız İlan Sorgula adresinden dilediği ilanı sorgulayabilmektedir. Bu sayfaya erişmek için sitemize üye olmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir.

Bazı ilanlarda buton göremiyorum ya da mobil erişimde açılan sayfa boş geliyor, neden?

Bu durum söz konusu ilanının eklenti kullanan kullanıcılar tarafından henüz görüntülenmediği ya da ilk görüntülemeye göre hiç değişiklik olmadığı anlamına gelmektedir.

Eklentinin herhangi bir zararı var mıdır, ne kadar güvenlidir?

Eklentimiz;
*Google Web Store tarafından teyit edildiği üzere sadece arabam.com, araba.com, hepsiemlak.com, ilanburada.com, zingat.com, emlakjet.com, emlaksitem.com, sahibinden.com, remax.com.tr, trovit.com.tr otonomi.com, tasit.com, wowwo.com, iyikivar.com, otoeksper.com.tr, dod.com.tr sitesi gezinmelerinize erişim sağlamaktadır.
*Bilgisayarınıza yük getirmeyecek şekilde çok hafif bir eklenti olarak tasarlanmıştır.
*Gezdiğiniz sayfalardan sadece listelenen emlak ve araç bilgileri sorgulanmak üzere tarafımıza şifrelenmiş olarak gönderilmektedir. Bunun dışında hiçbir bilgi kullanılmaz. Kişisel bilgilerinize erişilmez.
*Bu doğrultuda eklentimiz tamamiyle güvenlidir ve kullanıcı dostudur.